Bestyrelsen

  • Anders Stounberg Østergaard

    Anders Stounberg Østergaard

    Formand far til Ellen, Musegruppen

    E-mail: anders474@gmail.com
    Telefon: 28963304
  • Ricky Roy Nielsen

    Ricky Roy Nielsen

    Næstformand far til Adam, Uglegruppen

    E-mail: ricky_roy@msn.com
    Telefon: 24247154
  • Lykke Svaneby

    Lykke Svaneby

    Bestyrelsesmedlem mor til Kirstine, Musegruppen

    E-mail: lykkesvaneby@outlook.dk
    Telefon: 61315696
  • Gitte Rahbek Nicolaisen

    Gitte Rahbek Nicolaisen

    Bestyrelsesmedlem mor til Frida, Rævegruppen

    E-mail: gitte_nicolaisen@hotmail.com
    Telefon: 26823083
  • Stine Nejrup Jepsen

    Stine Nejrup Jepsen

    Bestyrelsesmedlem mor til Oliver, Uglegruppen og Vera, Abegruppen

    E-mail: s_nejrup@hotmail.com
    Telefon: 28562309
  • Rune Skriver Rasmussen

    Rune Skriver Rasmussen

    Bestyrelsesmedlem far til Ingrid, Bjørnegruppen

    E-mail: rrasmussen@godmail.dk
  • Randi Jeppesen Hauge

    Randi Jeppesen Hauge

    Bestyrelsesmedlem mor til Laurits, Uglegruppen

    E-mail: hauge_85@hotmail.com
    Telefon: 26273976
  • Janni

    Personalerepræsentant

    E-mail: janrp@vejle.dk
  • Sabine

    Personalerepræsentant

  • Henrik Ejby

    Ledelsesrepræsentant

    E-mail: henej@vejle.dk
  • Louise Wiberg

    Ledelsesrepræsentant

    E-mail: louwi@vejle.dk