Bestyrelsen

  • Malene Elisa Kollerup

    Formand - mor til Jonas Bjørnegruppen og Rasmus Rævegruppen Til Skovkanten

    E-mail: mekollerup@hotmail.com
    Telefon: 53536377
  • Lykke Svaneby

    Lykke Svaneby

    Bestyrelsesmedlem - mor til Kirstine, Musegruppen

    E-mail: lykkesvaneby@outlook.dk
    Telefon: 61315696
  • Ricky Roy Nielsen

    Bestyrelsesmedlem - far til Adam, Uglegruppen

    E-mail: ricky_roy@msn.com
    Telefon: 24247154
  • Gitte Rahbek Nicolaisen

    Gitte Rahbek Nicolaisen

    Bestyrelsesmedlem - mor til Frida, Rævegruppen

    E-mail: gitte_nicolaisen@hotmail.com
    Telefon: 26823083
  • Rune Skriver Rasmussen

    Rune Skriver Rasmussen

    Bestyrelsesmedlem - far til Ingrid, Bjørnegruppen

    E-mail: rrasmussen@ofir.dk
  • Stine Nejrup Jepsen

    Bestyrelsesmedlem - mor til Oliver, Uglegruppen og Vera, Abegruppen

    E-mail: s_nejrup@hotmail.com
    Telefon: 28562309
  • Anders Stounberg Østergaard

    Bestyrelsesmedlem - far til Ellen, Musegruppen

    E-mail: anders474@gmail.com
    Telefon: 28963304
  • Randi Jeppesen Hauge

    Randi Jeppesen Hauge

    Bestyrelsesmedlem - mor til Laurits, Uglegruppen

    E-mail: hauge_85@hotmail.com
    Telefon: 26273976
  • Berit Vejlgård Kristensen

    Berit Vejlgård Kristensen

    1. suppleant - mor til Malucca, Abegruppen Til Spilloppen

    E-mail: beritiversen6@hotmail.com
    Telefon: 51160994
  • Gitte Gaedt Byrresen

    Personalerepræsentant

    E-mail: gigae@vejle.dk
  • Janni Terp

    Personalerepræsentant

    E-mail: janrp@vejle.dk
  • Henrik Ejby

    Ledelsesrepræsentant

    E-mail: henej@vejle.dk
  • Louise Wiberg

    Ledelsesrepræsentant

    E-mail: louwi@vejle.dk